Neurostymulacja

Współpracujemy z wyspecjalizowanym ośrodkiem Sensusmed, który prowadzi szeroki i skuteczny zakres metod terapeutycznych, nowoczesnego i kompleksowego leczenia wymagającego zastosowania przezczaszkowej stymulacji prądem (tDCS pot. mikropolaryzacja mózgu, tACS, tRNS etc.). Wraz z dodatkową możliwością personalizowania i optymalizacji stymulacji na podstawie indywidualnego modelu 3D mózgu pacjenta na podstawie jego MRI głowy. To wszystko po to aby zwiększyć efekty terapii.

Do kogo skierowane są turnusy:

O turnusach:

Nowoczesne metody

Szeroki zakres stosowanych metod terapeutycznych połączonych ze stymulacją mózgu prowadzoną pod nadzorem jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie Witoldem Tomaszem

Najlepsi specjaliści

zespół znakomitych specjalistów (współpracujemy z lekarzami o specjalizacjach z zakresu chirurgii urazowej, ortopedii, neurologii, rehabilitacji medycznej)

Kompleksowość

holistyczne podejście do pacjenta dzięki interpersonalnemu zespołowi z różnych dziedzin medycznych - psycholog, fizjoterapeuta, lekarz, logopeda, psychoterapeuta

Nowoczesny sprzęt

nowoczesny sprzęt i aparatura stosowana na każdym etapie terapii

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo oraz stale przestrzegany reżim sanitarny oraz dbałość o najmniejsze szczegóły

Komfort i wygoda

Piękne rejony Ojcowskiego Parku Krajobrazowego oraz komfortowy i nowoczesny ośrodek

Rehabilituj się w naszym Centrum

Dla naszych pacjentów mamy do dyspozycji zagospodarowany ogród z miejscem przeznaczonym do odpoczynku na świeżym powietrzu, zewnętrzną siłownię oraz nieopodal ośrodka znajdują się atrakcyjne tereny Ojcowskiego Parku Krajobrazowego.

We współpracy z SensusMED oferujemy wiele metod przezczaszkowej stymulacji prądem (tDCS pot. mikropolaryzacja mózgu, tACS, tRNS etc.) wraz z kompleksową rehabilitacją. Kompleksowe podejście wraz z możliwością personalizowania i optymalizacji stymulacji na podstawie indywidualnego modelu 3D mózgu pacjenta na podstawie jego MRI głowy daje świetne wyniki Pacjentów. To wszystko po to aby zwiększyć efekty terapii.