NZOZ RST Rehabilitacja / Ortopedia / Leczenie otyłości

To nowoczesna placówka ochrony zdrowia, oferująca usługi z zakresu fizjoterapii, ortopedii i leczenia otyłości realizująca świadczenia w ramach podpisanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i na drodze komercyjnej.

Ośrodek został powołany decyzją Wojewody Małopolskiego w grudniu 2009 roku w celu zwiększenia oferty specjalistycznych usług medycznych dla chorych niepełnosprawnych z powodów schorzeń neurologicznych, pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu, pacjentów z chorobami reumatologicznymi, dla kobiet po mastektomii, chorych po urazach narządu ruchu, sportowców czy pacjentów chorujących na nadwagę i otyłość oraz wszystkich innych osób mających problemy z układem narządu ruchu.

RST posiada dwie lokalizacje w specjalnie dostosowanych, obszernych i nowoczesnych wnętrzach: Kraków – Skotniki oraz Biały Kościół. Do dyspozycji personelu leczącego oraz pacjentów pozostają: gabinety lekarskie, gabinety zabiegowe, bogato wyposażone sale gimnastyczne, gabinety do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, gabinety masażu specjalistycznego, sanitariaty, pokoje wypoczynku, szatnie oraz dostosowane do potrzeb pacjentów pokoje hotelowe.

Zawodowe doświadczenie pracowników obu placówek oraz ich dotychczasowa praca i przygotowanie teoretyczno-praktyczne, zapewniają leczonym chorym wysoki poziom usług medycznych. Stosowanie nowoczesnych metod, z wykorzystaniem sprzętu o wysokim standardzie gwarantuje uzyskiwanie prawidłowych efektów leczenia. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, neurologii, leczenia otyłości, diabetologii, kardiologii oraz chorób wewnętrznych.

Indywidualne podejście do każdego chorego jest naszym głównym celem i założeniem w trakcie leczenia, a zadowolenie pacjenta stanowi motywację do dalszego działania i rozwoju. Istotne znaczenie mają dla nas opinie wyrażane przez pacjentów. Oceny uzyskane dotychczas wskazują na pełną satysfakcję z terapii.