MEDYCYNA ESTETYCZNA

Możemy wyróżnić medycynę estetyczną oraz medycynę regeneracyjną. Należy zadać sobie pytanie- dlaczego połączenie tych dwóch dziedzin jest bardzo ważne?

Dlatego stawiamy na kompleksowość. Działanie na wielu płaszczyznach, po to aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy zabiegi, które mają za zadanie zagęścić skórę oraz zniwelować zmarszczki.

Podejmowane działania w gabinecie muszą przynosić efekty tu i teraz a także działać w tle stymulując oraz regenerując naszą skórę.

Nasze usługi w zakresie medycyny estetycznej:

Peeling medyczny

Peeling medyczny PRX-T33 ®  jest peelingiem medycznym, metodą nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry, , która została stworzona we Włoszech.

Botoks

Dzięki blokowaniu czasowym płytki nerwowo-mięśniowej rozluźnia mięśnie twarzy odpowiedzialne za zmarszczki mimiczne.

Mezoterapia igłowa

Zabieg stymuluje skórę do odnowy, odżywia i odmładza. Polega na mikroiniekcjach. Przed zabiegiem stosuje się maść znieczulającą.

Stymulatory tkankowe

Zabieg podobny do mezoterapii, ale zawierający substancje aktywne, które stymulują odnowę skóry, produkcje kolagenu, korygują drobne zmarszczki, opadnięte policzki czy bruzdy nosowo-wargowe.

Korekcja ust

W celu modelowania ust stosuje się preparaty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg poprawia kontur ust, objętość, symetrię i wyrazistość, z zachowaniem naturalnego kształtu.

dr Karolina Bajon

 

Od kilku lat zajmuję się medycyną estetyczną, która jest bardzo dynamicząa dziedziną, oferuje m.in. spowolnienie procesu starzenia skóry w oparciu o technologie medyczne np.:

  • wspomagając regenerację głębokich warstw skóry, stymulując syntezę kolagenu (peelingi medyczne, mezoterapia)
  • redukcję zmarszczek mimicznych (toksyna botulinowa)
  • poprawę owalu twarzy (wolumetria)
  • korekcję kształtu i struktury ust z ich nawilżeniem i regeneracją (kwas hialuronowy)
  • leczenie bruksizmu – czyli przerostu mięśni żwaczy oraz leczenie zgrzytania zębami (po wykluczeniu przyczyn stomatologicznych).

Osobna specjalizacja w dziedzinie medycyny estetycznej na ten moment nie istnieje, ale z pewnością jest to kwestią czasu.

Szkolenia realizowałam w Centrum Szkoleniowym FENICE (szkolenie i dystrybucja preparatów) w Warszawie oraz przy współpracy z markami NOUVIA i GALDERMA (dystrybutorzy preparatów).

Współpraca z ww jednostkami daje możliwość dostępu do oryginalnych preparatów – to ważne ponieważ na rynku jest wiele „podrabianych” substancji, które są dostępne w Internecie, a wyglądają jak oryginalne, jednak nie są dystrybuowane przez zarejestrowane marki.

Jeśli korzystasz z usług lekarza, masz gwarancję stosowania dobrych, przebadanych i ORYGINALNYCH preparatów oraz gwarancję wiedzy medycznej, odpowiedniego poziomu wyszkolenia i bezpieczeństwa pracy, w tym właściwej kwalifikacji do zabiegów.