Możemy wyróżnić medycynę estetyczną oraz medycynę regeneracyjną. Należy zadać sobie pytanie- dlaczego połączenie tych dwóch dziedzin jest bardzo ważne? Pierwszą rzeczą, której musimy być świadomi jest fakt, że to nie tylko zmarszczki zdradzają nasz wiek. Drugim ważnym czynnikiem jest gęstość skóry.
Dlatego stawiamy na kompleksowość. Działanie na wielu płaszczyznach, po to aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi, które mają za zadanie zagęścić skórę oraz zniwelować zmarszczki.

Podejmowane działania w gabinecie muszą przynosić efekty tu i teraz a także działać w tle stymulując oraz regenerując naszą skórę.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 • wygładza
 • wypełnia zmarszczki
 • koryguje kształt np. ust, asymetrii
 • liftinguje
 • poprawia utracony owal twarzy przy użyciu m.in -toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego usieciowanego, nici liftingujących, wolumetrii

TOKSYNA BOTULINOWA, BOTOKS

Zabieg na zmarszczki MIMICZNE. Czoło, lwia zmarszczka, zmarszczki wokół oczu.  Toksyna ma swoje zastosowanie przy leczeniu migreny oraz bruksizmu.

Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet. Zabieg nie jest bardzo bolesny.

Efekt działania botoxu pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 4-6 miesięcy. Zabieg wówczas powinniśmy powtórzyć.

Zabiegi można powtarzać co 6 – 8 miesięcy nie częściej niż co 3 miesiące.

KWAS HIALURONOWY, WYPEŁNIACZE

Preparaty zawierające kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym dają natychmiastowe efekty. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji.

Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

USTA KOREKTA KSZTAŁTU, WYPEŁNIENIE

Modelowanie ust to podanie kwasu hialuronowego w czerwień wargową. Metody stosowane przez dr- modelowanie objętościowe, modelowanie ust na płasko.

Przy cienkich ustach modelowanie należy rozłożyć w czasie. Za każdym razem podając po ok. 1 ml. Po podaniu 1ml będzie widoczny efekt, ale nie optymalny. Odstępy miedzy zabiegami ok 3 miesięcy.

NICI PDO GŁADKIE

Stosowane do redukcji zmarszczek, poprawiają gęstość skóry. Stymulują do produkcji kolagenu. Polidioksanon to biodegradowalne, niezwykle cienkie i mocne włókno syntetyczne, niepowodujące reakcji alergicznych, nie dające żadnych powikłań. Nici stosuje się wszędzie tam gdzie chcemy zagęścić skórę, zredukować zmarszczki.

Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa między 6 a 8 miesiącami.  

 

WOLUMETRIA

Podanie kwasu hialuronowego usieciowanego na kości jarzmowe (policzkowe) celem liftingu. Poprawy owalu twarzy. Można też podawać na linię żuchwy, brodę.

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące.

MEDYCYNA REGENERACYJNA

 • zagęszcza skórę
 • wyrównuje koloryt skóry
 • niweluje cienie pod oczami
 • nawilża
 • stymuluje
 • regeneruje
 • niweluje przebarwienia skórne przy użyciu m.in- osocza bogatopłytkowego, fibryny komórkowej, strukturalnej oraz stymulatorów tkankowych

TERAPIA ŁYSIENIA / WYPADANIE, OSŁABIONE WŁOSY

Wypadanie włosów to problem, który dotyczy coraz większej ilości osób. Sposobem na poprawę kondycji włosów, stymulowanie wzrostu jest podanie metodą mezoterapii igłowej preparatów stymulujących.

Wskazania:

 • łysienie męskie i żeńskie,
 • łysienie androgenowe,
 • profilaktyka łysienia,
 • wypadanie włosów po ciąży i w trakcie menopauzy,

Na skórę głowy można stosować:

-terapię peptydową Dr Cyj. Opatentowana formuła 7 peptydów hamuje wypadanie włosów, przyśpiesza ich odrost. 4 zabiegi odstępy 7-14 dni

– osocze/ fibrynę- czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi stymulują, regenerują uszkodzenia, hamują wypadnie  6 zabiegów odstępy ok 14 dniowe

– koktajle witaminowe – co 2 tygodnie seria 6 zabiegów

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE/ FIBRYNA

PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy.

STYMULATORY TKANKOWE ( Nucleofill, profhilo, sunekos 200, 1200, ejal 40)

To preparaty wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej służące do odbudowy struktury skóry. Stymulują produkcję kolagenu. Poprawiają gęstość, jędrność skóry, owal twarzy, nawilżenie.

Każdy z preparatów dobierany jest indywidualnie w oparciu o wywiad i aktualny stan skóry.